Yedi Başak İnsani Yardım Derneği

Neden Yardımınıza İhtiyacımız Var

İyilik yapmak, gönüllü ve samimi bireylerin yapabileceği bir eylemdir. Dünyanın birçok noktasında yardıma muhtaç binlerce kişi, insanlıktan iyilik bekler. İşte bu sebeple iyiliğe, gönüllü bireyler arıyoruz. Yedi Başak Gönüllüsü, bir karşılık ve çıkar beklemeksizin toplumda bütün bireylerin maddi ve manevi huzura ulaşması hedefi içinde olan, kendi isteğiyle ve ihtiyaç doğrultusunda koşturan bir bireydir. Yedi Başak Gönüllüsü, hem kendi yaşamında hem de dokunduğu yaşamlarda mutluluk, huzur, paylaşma bilinci, iyilik, ibadet vb bütün güzel şeylere vesile olan kişidir. Siz de Yedi Başak İnsanı Yardım Derneği’nin kurumsal sitesinden ve sosyal ağlar üzerinden gönüllü olarak çalışmalarımıza destek verebilir, çalışma istediğiniz alanları bizlere belirtebilirsiniz. Ayrıca +(90) 342 325 1030 numaralı telefondan bütün gönüllü çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, gönüllü olarak bizimle faaliyet gösterebilirsiniz.

MİSYONUMUZ

  • Dünyanın dört bir yanında kardeşliğin, paylaşmanın ve adaletin hâkim olması için tüm muhtaç ve mazlumlara ihtiyaç duydukları yardım ve desteği ulaştırmak;
  • Problemlere kalıcı olarak çözümler sunarak, yardıma ihtiyacı olan kişi ve toplumların kendi ayakları üstünde durabilmelerine destek olmak.
  • Sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak için uzun soluklu projelerle sorunlara kalıcı çözümler üretmek.
  • Alanında yaptığı çalışmalarla yeryüzündeki tüm mazlum ve muhtaçları kucaklayan bir sivil toplum kuruluşu olmak.
  • Amaçlarını gerçekleştirirken toplumdaki manevi değerleri diri tutmak.

+9 0553 886 7777

EMAİL  İLE ULAŞIN

[email protected]k.org

GÖNÜLLÜ OLUN

Aşağıdaki bilgilerin doldurulması zorunludur.


captcha